מי אנחנו?

אנו קבוצת מטפלים בתחום בריאות הנפש, העובדים במקומות שונים ברחבי הארץ. יש בינינו פסיכולוגים קליניים, פסיכולוגים פסיכותרפיסטים, עובדים סוציאליים פסיכותרפיסטים, מטפלים זוגיים ומטפלים משפחתיים.

כולנו בעלי תעודות הסמכה שנבדקו. (מספרי הרישוי מופיעים בכרטיסים האישיים של כל מטפל).

אנחנו מטפלים בילדים, בנוער ובאוכלוסייה הבוגרת. אנו קבוצה של אנשי מקצוע עם התמחויות מגוונות, המטפלים במצוקות שונות ומשתמשים בשיטות טיפול שונות, כפי שניתן לראות בכרטיסים האישיים.

כולנו עובדים בקליניקות פרטיות, רובנו בעלי ותק רב ובעלי ניסיון גם בשרות הציבורי (בעבר ובהווה).

רבים מאיתנו עבדו עד כניסת הרפורמה בבריאות הנפש (1.7.2015) עם מבוטחי קופות החולים השונות (כללית מושלם, מאוחדת, מכבי, לאומית).

התחברנו כדי לתת מענה לאנשים, שלפני הרפורמה בבריאות הנפש יכלו לפנות לקופות החולים כדי לקבל טפול נפשי בתעריף מוזל, שאינו תלוי אבחנה ושאינו חשוף לעובדים אחרים של הקופות. אנו מרגישים, שזו אחריותנו המקצועית להמשיך לאפשר נגישות לטיפול הנפשי תוך הבטחת סודיות מלאה.

אנו מציעים טיפול מוזל לקהל יעד, שאינו מעוניין לפנות לקופ"ח ושיתקשה לעמוד בתעריפים הגבוהים של השוק הפרטי. מתוך תפיסה חברתית אנו עושים כל מאמץ לקיים אתר, שיאפשר טפול נפשי במקסימום ישובים ברחבי הארץ.

המטפלים העצמאים של ט.נ.א. מתנהלים בנפרד, אך מחויבים כקבוצה לשמירה על מקצועיות האתר ועל המשך דרכו הערכית. לקבוצה יש ועד נבחר,  מנהל אתר ומנהלות דף הפייסבוק מטעמה וצוות גדול של מתנדבים נוספים, שפועלים לקידומו של האתר לתועלת צבור הפונים

מידע נוסף בעמוד שאלות ותשובות. למי מיועד הטיפול, כיצד פונים ועוד.