שלומי חלוצי – פסיכולוג קליני מומחה – ירושלים ותקוע

שלומי חלוצי - פסיכולוג קליני מומחה - ירושלים ותקוע

מידע כללי:

שם: שלומי חלוצי
עיסוק: פסיכולוג קליני מומחה
מספר רישוי בפנקס הפסיכולוגים: 27-133129
מספר רישיון מומחה: 27-38451
שפת טיפול: עברית
מיקום: ירושלים ותקוע 

פרטי התקשרות

אוכלוסיות יעד

מתבגרים, מבוגרים, גיל הזהב.

סוגי טיפול

פרטני

תחומי טיפול

אני מתמחה בסוגיות הקשורות בהתפתחות וצמיחה אישית, בקשיי הסתגלות עקב משברי חיים כמו אבל, אבדן ופרידות. אני מתמחה בקשיים הנוגעים לדימוי עצמי וליחסים בין אישיים. בנוסף אני מתמחה בטיפול בטראומה, בהפרעות חרדה, בדיכאון ובהפרעות אישיות.

שיטות טיפול

הטיפול שאני מציע משלב נקודות מבט שונות בהתאם לצורכי המטופל. ברוח הגישה הדינאמית, אני רואה את הטיפול הפסיכולוגי כמרחב שבעיקרו נועד לעזור לאדם לבוא במגע עם העצמי המוכחש שלו, עם חלקים לא מודעים בתוכו. האמונה שלי היא שמגע כזה, ככל שהוא נעשה בהדרגה, מתוך אמפתיה ובעיקר מתוך קשר כנה וקרוב עם המטפל, עשוי לעזור לאדם לחיות את חייו מתוך חוויה עמוקה ועשירה יותר ולהגביר את תכונת החירות של האדם. יחד עם זאת, אני משתדל שהטיפול לא יישאר רק ברמת התובנה התיאורטית, ומנסה לעזור למטופליי לחבר את מחשבותיהם לחיים הקונקרטיים וליישמם. לצורך זה, אני משתמש לעיתים קרובות בעקרונות מהגל השלישי של הפסיכולוגיה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT), בעיקר מ-ACT טיפול המבוסס על קבלה ומחוייבות. בעבודה עם מתבגרים, דגש מיוחד ניתן לעבודה מערכתית עם ההורים בהם אני רואה שותפים הכרחיים בתוך התהליך הטיפולי שעובר/ת הנער/ה.

השכלה אקדמית / הכשרה

M.A בפסיכולוגיה קלינית בהצטיינות, M.A. בפילוסופיה.

ניסיון מקצועי

הניסיון המקצועי שלי כולל עבודה בקליניקה פרטית ובמסגרות ציבוריות שונות. עבדתי כפסיכולוג במרפאה למבוגרים שבבית חולים הדסה עין כרם בירושלים. היתה לי הזכות והשליחות להתמחות ב"עמך" בתל אביב שם טיפלתי בניצולי שואה שסובלים מפוסט טראומה, וגם בבני הדור השני שבחלקם סבלו מהעברה בין דורית של הטראומה. בבית חולים מעייני הישועה צברתי ניסיון בעבודה עם אוכלוסיה חרדית ולמדתי להכיר את הצרכים המיוחדים להם. עבדתי בשירות הפסיכולוגי החינוכי בבית שמש כפסיכולוג של ישיבה תיכונית, בית ספר יסודי וגנים, ובנוסף טיפלתי בנוער מאוכלוסיות מגוונות בתוך העיר. עברתי הכשרה בטיפול בפגיעות מיניות, באבחון פסיכודיאגנוסטי ובאבחון של לקויות למידה.

מיזם ט.נ.א מגייס מטפלים עצמאיים בכל רחבי הארץ