הילה חן – עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית – תל אביב

הילה חן - עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית - תל אביב

מידע כללי:

שם: הילה חן
עיסוק: עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית
מ. רישום 16828
שפת טיפול: עברית, אנגלית
מיקום: תל אביב

פרטי התקשרות

אוכלוסיות יעד

ילדים – ילדים עם קשיים חברתיים, אנקופרזיס, בעיות רגשיות מגוונות.

מבוגרים – אנשים אשר חווים קשיים ומעוניינים לצמוח ולהתפתח רגשית. אנשים אשר נמצאים במעברים במעגל החיים, אשר מתקשים להסתגל לשינויים. אנשים אשר מעוניינים לקבל ליווי מקצועי בתהליכי אובדן, אבל ופרידה זוגית. זוגות שמעוניינים לשפר את החיים הזוגיים שלהם. הורים שמעוניינים לקבל ליווי והדרכת הורים. אנשים שחווים משברים נפשיים וסובלים מחרדה, דיכאון וממתח.

סוגי טיפול

פסיכותרפיה פרטנית-מטפלת בשיטה דינאמית, ומשלבת שיטות טיפול מוכחות, המיועדות לטיפול בנפגעי טראומה ומשלבות עבודת גוף. E.M.D.R; S.E. כמו כן, אני מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת ועוסקת גם בהדרכת הורים.

תחומי טיפול

דיכאון, חרדה, הפרעות אישיות, פוסט טראומה, קשיים במיומנויות חברתיות קשיים בזוגיות, יחסי הורים-ילדים, משברי חיים (גירושים, אסונות, בעיות פוריות), התנהגויות כפייתיות, שאלות של זהות מקצועית והסבה מקצועית, אבל ושכול ועוד.

שיטות טיפול

דינאמי, זוגי, E.M.D.R   למבוגרים ולילדים,  וכן, SE.

השכלה אקדמית / הכשרה

M.A עבודה סוציאלית, מגמה קלינית. אוניברסיטת חיפה.
לימודי תעודה בפסיכותרפיה אינטגרטיבית וטיפול זוגי ומשפחתי. אוניברסיטה העברית.

ניסיון מקצועי

אני עובדת סוציאלית משנת 2001. עבדתי במשך עשור עם מבוגרים בעלי הפרעות אישיות, מבוגרים עם בעיית התמכרות ואנשים שהתאפיינו בגדילה בנסיבות חיים מורכבות ומרובות טראומות מוקדמות. במסגרת זו, הגשתי חוו"ד לביהמ"ש. במקביל, עבדתי במשך שנים במרפאה לבריאות הנפש ברחוב קרית יובל בירושלים, (המסונף לביה"ח כפר שאול) בצוות אשר משלב עבודה עם ילדים, מבוגרים, וזוגות.

כמו כן, עבדתי כשנתיים במרכז הורים וילדים, בפסיכותרפיה ובטיפול משפחתי ודיאדי.

בשנים האחרונות, אני עוסקת בהדרכת עובדים סוציאליים בשירות הציבורי. משנת 2009, אני מטפלת בקליניקה פרטית. במסגרת הקליניקה, עבדתי עם משרד הביטחון ומדור הנצחה, וכן עם נכי צה"ל, עם קופ"ח כללית, וחברות ביטוח שונות. כיום עובדת באופן פרטי בלבד.

מיזם ט.נ.א מגייס מטפלים עצמאיים בכל רחבי הארץ