אזור המרכז: מטפלים בראשון לציון

שרונה בוגדרי שיש - עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית - ראשון לציון

ראשון לציון, כעיר הרביעית בגודלה, מאכלסת אוכלוסייה מגוונת ונרחבת למדי. שירותי הפסיכולוגיה בעיר הם ענפים החל מקופות החולים הפזורות, דרך מרכזים קהילתיים ברחביה ועד לקליניקות הפרטיות, תוך מתן שירות לקהלים נרחבים ושונים כולל ילדים, בני נוער, מבוגרים ובני הגיל השלישי.

בטנא פסיכותרפיה, ריכזנו עבורכם את המטפלים והמטפלות הרשומים באתרנו ושמציעים טיפול פסיכולוגי בראשל"צ במחיר נגיש.

מטפלים ופסיכולוגים בראשון לציון

ברוכים הבאים לפורטל טנא, אתר מטפלים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים קליניים ובעלי הכשרות בפסיכותרפיה, שנוסד למען טיפול נפשי במחיר אפשרי. האתר מכיל מטפלים ומטפלות מכל רחבי הארץ לרבות למען מתן טיפול פסיכולוגי בראשון לציון.

כל אחד ואחת מחברי וחברות טנא, נבדקו בקפידה, וכולם ככולם מחזיקים ברישיונות וההכשרות הנדרשים כחוק. את מספרי הרישיונות כמו גם פרטים משלימים נוספים לרבות תחומי התמחות, ניסיון מעשי, קהלי יעד והכשרות, תוכלו למצוא בהקלקה על כרטיסי המטפלים המופיעים מטה.

טיפול פסיכולוגי בראשון לציון: כיצד זה עובד?

בחיפושכם אחר פסיכולוג בראשון לציון, כל הרשומים באתר מחויבים לתעריפים המיוחדים המוצעים בו, ועליהם תוכלו להתעדכן כאן.

בכל כרטיס מטפל/ת, תוכלו למצוא פרטי התקשרות לבירורים נוספים ושאלות.

כמו כן, תחת אינדקס המטפלים שבאתר, תוכלו להשתמש במנוע החיפוש החופשי המאפשר למקד את התוצאות על בסיס שפת המטפל, אזור, יישוב ותחום התמחות, ובכך למצוא מטפלים בראשון לציון העונים על מבוקשכם.

בעמוד זה תוכלו למצוא מגוון מטפלים ופסיכולוגים בראשון לציון המספקים טיפול נפשי וטיפולים פסיכותרפיים.

נגישות השירותים

נגישותם של השירותים הפסיכולוגיים היא לעתים חיונית בטיפול הנפשי, ובכל כרטיס וכרטיס של הפסיכולוגים והפסיכותרפטיים בראשון לציון הרשומים בטנא, תוכלו למצוא אם ישנו סעיף המפרט על כך שישנה נגישות בקליניקה.

היבט נוסף וחשוב הוא נגישות הטיפול בשפה הנוחה למטופל/ת. וכך בכל כרטיס של פסיכולוג / פסיכולוגית / פסיכותרפיסט או פסיכותרפיסטית הרשומים בטנא, תוכלו למצוא מידע על שפת הטיפול.

על בסיס פרמטרים אלו ניתן גם לערוך חיפוש חופשי במנוע החיפוש הפנימי של האתר.

קבלת מטפלים בטנא

כל המטפלים והמטפלות הרשומים באתר טנא נבדקו בקפידה, ומחזיקים בכל ההסמכות וההכשרות הנדרשות.

הקפדנו בטנא על תנאי קבלה נוקשים וברורים, נועדה להבטיח לכל מבקרי אתרנו מטפלים ומטפלות העומדים בסטנדרטים נוקשים.

מידע באתר טנא

לצד מטפלים ומטפלות לשם טיפול פסיכולוגי בראשון לציון וסביבתה, בטנא אנו מציעים מגוון רחב של תכנים, מדריכים וכתבות המסבירים על שירותי הטיפול, על סוגיות רגשיות ונפשיות שונות וכן על אירועים אקטואליים. נשמח להפנותכם אל מאמרי המגזין שבאתרנו.

ודעו כי בכל שאלה והתייעצות, הרי שבאפשרותכם גם לפנות ישירות אל המטפלים והמטפלות הרשומים באתר, וזאת לצורך קבלת ייעוץ ראשוני ופרטים.

לסיכום

מאחלים ומקווים שתמצאו את אתרנו לעזר רב עבורכם במציאת פסיכולוג בראשון לציון. בברכת שהות נעימה באתרנו,

צוות פורטל טנא.

מיזם ט.נ.א מגייס מטפלים עצמאיים בכל רחבי הארץ